ümraniye halı yıkama firması

Güvenli temizliğin adresi olarak gösterilen ve verdikleri söze riayet eden Ümraniye Halı Yıkama firması halıların el değmeden fabrika ortamında temizliğini yaparak, müşteriye yaz kış tam kurumuş ve özelliğini kaybetmemiş olarak teslimini yapar.

Telefonla adres verildikten sonra gün içinde alınan halılar, el dokuma, makina veya antika sınıfına göre fiyatlandırmaları yapılarak, halıların tesliminde ücret alınmak kaydıyla müşteriye fiş verir. Ümraniye Halı Yıkama firması hijyenik şartlarda halıları yıkamak için halı şampuanları kullanır ve bunların kokusuz olmasına dikkat eder. Kapalı alanlarda bulunan halılar gün içinde havalandırılmamış evlerde zamanla daha ağır bir kokuya dönüşeceğinden bitkisel içerikli temizleyiciler seçilir. Ayrıca bebekler için ve astım hastası olan yetişkinler içinde kokusuz temizleyiciler memnunluk yaratır.

Ümraniye Halı Yıkama Firması

Müşteriden alınan halılar en geç 7 iş günü içinde teslim edilecek şekilde temizlenip, firmanın adının ve adres bilgilerini içeren naylon kaplama malzemeleriyle paketlenmiş olarak teslim edilir. Yaz başında ve bayram dönemlerinde çok yoğun olan Ümraniye Halı Yıkama firması zorunluluğu olmayan müşterilerin, acele etmeden yaz boyunca bu hizmetten yararlanabilecekleri konusunda uyarılar yapar.

Halı yıkama firmaları sadece halılarla yetinmeyip, kilim, battaniye, koltuk ve yatak temizliği yapmak için de uygun olan firmalardandır. Koltuk ve yatak yıkama işlemleri uygun çekiş gücü ve vakumları yüksek makinalarla evlerde yapılarak, kısa sürede kuruma ve kullanma özelliği ile yapılır. Kurutmalı sistemleri sayesinde 3-4 saat sonra koltuklar ve yataklar kullanmaya hazır hale gelir. Derinlemesine temizlik amaçlı yapılan yıkama işlemlerinde gözle görülmeyen bakteri ve maytlardan kurtulma amaçlandığından, firmanın bu konudaki hassasiyetine önem verilir.

Halı ücretleri metrekare üzerinden ücretlendirilip teslim edilirken peşin alınır. Evde yapılan koltuk ve yatak temizlik ücretleri de peşin alınıp aynı firmaysa toptan ödeme yapılır. Hemen kullanılmayacak halıların naylon paketten çıkartılarak hava almaları istenir. Yeni yıkanmış olan bütün halılarda naylon içerisinde bir buharlaşma oluşacağından uzun süre açılmadığında küflenme veya nemden oluşan koku oluşumu görülebilir. Titiz müşterilerinin yıkama alanlarını görmek istemeleri halinde, firmada misafir ederek nasıl yıkama yapılıp kurutulduğu hakkında bilgilendirmeler yapar ve müşteri memnuniyeti sağlanır.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Güleryüzlü ve eğitimli personelimiz ile alanında en kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunuyoruz.


  Hızlı Teslimat

  Ekibimiz en güzel şekilde temizlenen halınızı sorunsuz ve hızlı bir şekilde kapınızda teslim ediyor.

 • Ödeme Kolaylığı

  Halınız tertemiz bir şekilde teslim edilirken ister nakit ister kapıda kredi kartıyla ödeyin.


  7x24 Hizmetinizdeyiz

  Bize ihtiyaç duyduğunuzda telefonun öbür ucunda sizi bekliyor olacağız.