Halı Yıkama

ümraniye halı yıkama firması

Diğer tüm eşyalarınız gibi halılarınız da kirlenmektedir. Hatta halılar diğerlerine göre ayakaltında olduğu için daha çok kirlenmektedir. Sadece kir değil, halı diplerinde bizim gözümüzle göremeyeceğimiz kadar küçük mikroorganizmalar, bakteriler gizli bir biçimde yaşamakta, bu nedenle de halı temizliği dikkatli ve daha teknolojik olanaklarla yapılmalıdır. Hele bir de yeni yeni emekleyen çocuğunuz, ya da hala laftan anlamayan küçük yaşata yaramaz çocuklarınız varsa tüm gün boyunca bu bakteri ve mikroorganizmalarla muhatap olmak zorunda kalabiliyorlardır.

Halılarda yaşayan bu tür canlılara halı akarı denmekte ve bu akarların temizliğine insan enerjisi yeterli gelmemektedir. Ev bireylerinin sayısı az olup halılar fazla kullanılmasa bile her halı, çevre faktörlerine bağlı olarak kirlenir, diplerine toz ve bakteri birikir ve daha birçok zararlı canlı ile karşı karşıya kalır. Ümraniye halı yıkama ekibi halı yıkama derdinize son vermekte ve sizi bu zararlı organizmalardan kurtarmaktadır.

Gün boyunca halılara dökülen derilerimizle beslenen halı akarlarını halılardan temizlemek için uygun yöntemlerin ve temizlik usullerinin uygulanması gerekmektedir. Halılarınızın yıkanması demek onların sadece sudan geçirilmesi demek değildir. Ayrıca halı dipleri ve elyafında yaşayan mikroskobik canlıların da halılardan yok edilmesi, halılarınızın toptan olarak dezenfekte edilmesi demektir.

Tabi şu da bir gerçektir ki halıların devamlı olarak bakım ve temizliğinin yapılması halı ömrünü uzatmakta ve her zaman yeni gibi durmasını sağlamaktadır. Ümraniye halı yıkama ekibi, derinlemesine bir temizlik yaparak halılarınızı makine yıkamasından geçirmekte, yıkama öncesi toz alma işlemi ile halılarınızdaki organizmaları temizlemekte ve kullanılan şampuanlar ile organizmaların halılarınızdan sonsuza kadar gitmesini sağlamaktadır.

Düzenli olarak yıkatılan halılarınız evinizde temiz ve sağlıklı bir yaşamın kapılarını aralamaktadır. Halılarınızın yıkanma sıklığı ise halılarınızı hangi odada kullandığınıza ve bu odanın kullanılma yoğunluğuna, halılardaki lekelere, evde çocuk ve hayvan olup olmadığına, evinizde yaşayan bireyler içerisinde alerjisi olup olmayanlar vs. bağlı olarak bir yıl içinde en az iki kez yıkanmalıdır. Ümraniye halı yıkama ekibi ile halılarınızı, teknolojik imkânlarla makinelerde yıkayarak onları derinlemesine temizlemekte ve gerekli hijyen sağlandıktan sonra evinize teslim etmektedir. Halılarınızda hijyenin nasıl sağlandığını bizzat görmek için firmayı ziyaret edebilir, yıkama işlemlerini anlatan videoları izleyerek halılarınıza gösterilen özene bizzat şahit olabilirsiniz.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Güleryüzlü ve eğitimli personelimiz ile alanında en kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunuyoruz.


  Hızlı Teslimat

  Ekibimiz en güzel şekilde temizlenen halınızı sorunsuz ve hızlı bir şekilde kapınızda teslim ediyor.

 • Ödeme Kolaylığı

  Halınız tertemiz bir şekilde teslim edilirken ister nakit ister kapıda kredi kartıyla ödeyin.


  7x24 Hizmetinizdeyiz

  Bize ihtiyaç duyduğunuzda telefonun öbür ucunda sizi bekliyor olacağız.