Koltuk Yıkama

ümraniye koltuk yıkama

Ümraniye koltuk yıkama siz değerli müşterilimize en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Firmamız için önemli olan tek şey sizlerin memnuniyetidir. Koltuklarınızı sizin yerinize biz temizliyoruz. Sizin yorulmanıza artık gerek yok. Firmamız yerinde koltuk yıkama servisimizle koltuklarınızdaki lekeleri itina ile temizlemekteyiz. Koltuk yıkama makinelerimiz son teknoloji olup bitkisel şampuanlar kullanarak size dahi iyi bir hizmet vermekteyiz. Uzman kadromuzla koltuklarınızı tertemiz yapmak için sizlere hizmet vermekteyiz.

Koltuklarınızı yıkamadan önce koltukların tozunu almak gerekir. Eğer tozu alınmazsa koltuk ıslatıldığında tozlar koltuk üzerine yapışmaktadır. Tozunu aldıktan sonra önce kaba olan kirler silinir. Kaba kirleri vakumlu süpürgemizle beraber süpürerek alınır. Koltuk yıkamadaki en önemli şey deterjanın kaliteli ve bitkisel olmasıdır. Eğer düşük kalite bir deterjan ise koltuğunuza zarar verebilir. Hem de sizin sağlığınız açısından tehlikeli olabilir. Ümraniye koltuk yıkama sizin için en kaliteli ve bitkisel deterjanı kullanarak koltuklarınızı temizler.

Öncelikle firmamız insan sağlığını tehdit edecek kimyasallardan uzak durmaktadır. Çünkü siz değerli müşterilerimizin sağlığı bizim için önemlidir. Kaba kirleri aldıktan sonra koltuğunuzda oluşan lekeleri çıkartabilmek için özel karışımımızı sürerek işleme başlıyoruz. Lekeleri bu şekilde yumuşatıyoruz. Lekeleri yumuşattıktan sonra tüm koltuk yüzeyini karışımımızla ıslatıyoruz. Koltuğunuz karışımı emdikten sonra koltuğunuzun kumaşının cinsine göre yıkamaya başlıyoruz. Son teknoloji makinemizle koltuk yıkama işlemimize başlıyoruz. Makinemizin uzun ve yumuşak fırçasıyla hem bitkisel ve kaliteli deterjanımızı vererek dairesel hareketlerle koltuğunuzu yıkıyoruz.

Deterjanla köpükleme işlemimiz bittikten sonra yine son teknoloji olan makinemizle köpükleri duruluyoruz. Durulanan koltuklarımız yine makinelerimizle koltuklarında bir damla ıslaklık kalmayacak şekilde koltuğunuzu kurutuyoruz. Islak kalan yerler koltuğunuza zarar verir. Bu yerler bakteriler çok daha hızlı ürerler ve kötü bir koku yapar. Bunun için koltuklarınızı iyice kurutmak gerekir. İşlemimiz bittikten sonra evinizi bir kaç saat havalandırmanız yeterli olacaktır. Daha sonrasında koltuklarını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Ümraniye koltuk yıkama olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Sizden gelen öneri ve şikâyetleriniz her zaman uzman ekibimizle değerlendirilir. Herhangi bir şikâyetti firmamız özenle değerlendirip size geri dönüş yapmaktadır. Tek bir telefonla bizi arayıp koltuklarınızı yıkatabilirsiniz.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Güleryüzlü ve eğitimli personelimiz ile alanında en kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunuyoruz.


  Hızlı Teslimat

  Ekibimiz en güzel şekilde temizlenen halınızı sorunsuz ve hızlı bir şekilde kapınızda teslim ediyor.

 • Ödeme Kolaylığı

  Halınız tertemiz bir şekilde teslim edilirken ister nakit ister kapıda kredi kartıyla ödeyin.


  7x24 Hizmetinizdeyiz

  Bize ihtiyaç duyduğunuzda telefonun öbür ucunda sizi bekliyor olacağız.