ÜMRANİYE

Halı Yıkama

0 541 251 41 42

Şerifali Halı Yıkama Servisi

Yaz aylarının gelmesi ile birçok şehirde halılar toplanmaya başladı. Eskiden evlerin damında veya kapı önlerinde yıkanan halılar artık halı yıkama merkezlerinde uzman çalışma ekipleri tarafından gerçekleştiriliyor. Hijyen bakımından en doğru seçiminde yıkanacak halının uzman ekip tarafından yıkanması.

Evde yıkanan halı da sadece kirler daha çok dibe çöker temizlenmez. Ancak makinalı yıkama şekliyle kirleri ve bakterileri halının en dip köşelerinden çekerek köklemesine bir temizlik sağlar. Şerifali halı yıkama halılarınız konusunda son derece titiz bir çalışma sergilemektedir. Gerekli halı şampuanı konusunda kalite her zaman önceliğimizdir. Halı yıkamada doğru ekipmanlar kullanılarak uzman olan çalışma arkadaşlarımız sayesinde temizlik konusunda son derece iddialı bir firmayız. Şerifali halı yıkama servisimiz son yıllarda müşterilerimizin memnuniyeti sayesinde çok daha büyük bir gelişme göstermiştir.

Ucuz deterjan ve eski tip yöntemlerle halı yıkama işlemi sadece halılarınıza zarar vermektedir. Halılarınızın ömrünü kısalttığı gibi hijyen açısından da gerekli temizliği sağlamamaktadır. Şerifali halı yıkama firmamız sektöründe en kaliteli hizmeti vermekle bilinmektedir. Her halı kendi türünde özel muamele göstererek yıkanmaktadır. Mesela el dokuması halılar son derece hassas halılardır. Bu halıları diğer halılar gibi yıkamak halıya oldukça zarar verebilir. Tecrübeden yoksun bir firma elinde bu halılar tüm özelliklerini yitirerek bozulabilir. Son derece hassas olan bu halılar öncelikle tozu alınır sonrasında da renklerine zarar vermeyecek olan halı şampuanı ile narin fırçalarla sürtülerek temizlenir.

Sizler de halılarınızı yıkatmak istiyorsanız öncelikle firmamızın müşteri temsilcisi arkadaşlarımızla görüşerek gerekli bilgileri vermelisiniz. Kaç tane ve kaçar metrekarelik halılar yıkatmak istediğinizi belirtirseniz size çıkacak olan fiyatlar bildirilecektir. Arkadaşlarımız gelip evinizden halılarınızı alacak ve en kısa sürede yıkama işleminizi gerçekleştirecektir. Yıkama işlemi gerçekleştirildikten sonra evinize teslim edilecektir. Halılarınız teslim alındıktan sonra size verilecek olan teslim fişini özenle saklamalısınız.

Teslim fişinin üzerinde yer alan seri numarası sizin halılarınızı başkalarının halıları ile karıştırılmasına engel olacaktır. Halılarınızı yıkama işlemi gerçekleştirildikten sonra mutlaka kontrol etmelisiniz. Herhangi bir olumsuz durum karşısında firmamıza bildirerek gerekenlerin yapılmasını isteyebilirsiniz. Halı yıkamak profesyonellik isteyen bir iştir.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Güleryüzlü ve eğitimli personelimiz ile alanında en kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunuyoruz.


  Hızlı Teslimat

  Ekibimiz en güzel şekilde temizlenen halınızı sorunsuz ve hızlı bir şekilde kapınızda teslim ediyor.

 • Ödeme Kolaylığı

  Halınız tertemiz bir şekilde teslim edilirken ister nakit ister kapıda kredi kartıyla ödeyin.


  7x24 Hizmetinizdeyiz

  Bize ihtiyaç duyduğunuzda telefonun öbür ucunda sizi bekliyor olacağız.